Belangrijke data klaverjassen
Bergentheim trots op Arne Slot
De Kanaalderby Bergentheim tegen Mariënberg eindigt onbeslist.
Overig nieuws
20 apr. '24 | Dames Bergentheim strijden voor de winst |
17 apr. '24 | Voorbeschouwing v.v. Bergentheim - Mariënberg |
14 apr. '24 | Bergentheim deed goede zaken! |
13 apr. '24 | Dames verliezen van nummer twee ZAC |
10 apr. '24 | Met ingang van het nieuwe seizoen 24/25 is Piet de Graven trainer van de B- selectie |
7 apr. '24 | Zes punten voor Bergentheim tegen Bruchterveld |
6 apr. '24 | Jaarlijkse vrijwilligersavond druk bezocht! |
VOLGENDE WEDSTRIJD:
Avereest 1 - Bergentheim 1
4 mei 2024 | 14:30
4 mei 2024 | 14:30
Tussenstand TOTO
1 | Michel Plaggenmarsch | 270 |
2 | Sander Lamberink | 245 |
3 | Bert Luisman | 230 |
4 | Hans Pullen | 230 |
Bekijk alle scores |
Wedstrijden
dinsdag 23 april | |||
RKSV Bornerbroek JO13-1 | - | Bergentheim JO13-1 | 19:00 |
woensdag 24 april | |||
Bergentheim 2 | - | HHC Hardenberg 9 | 19:30 |
Bergentheim VR2 | - | Avereest VR1 | 20:00 |
HHC Hardenberg VR25+1 | - | Bergentheim VR25+1 | 20:15 |
DVC Dedemsvaart 2 (futsal) | - | Bergentheim 1 | 21:00 |
woensdag 1 mei | |||
Bergentheim 3 | - | EMMS 1 | 19:30 |
Enter Vooruit VR25+1 | - | Bergentheim VR25+1 | 20:00 |
zaterdag 4 mei | |||
Bergentheim JO17-1 | - | avc Heracles JO17-1 | 10:30 |
HHC Hardenberg 9 | - | Bergentheim 3 | 14:30 |
Avereest 1 | - | Bergentheim 1 | 14:30 |
Bergentheim 5 | - | Vroomshoopse Boys 6 | 14:30 |
maandag 6 mei | |||
Bergentheim JO12-1 | - | JCLE JO12-1 | 18:30 |
woensdag 8 mei | |||
Bergentheim VR25+1 | - | Lemelerveld VR25+1 | 19:30 |
TVC '28 JO17-1 | - | Bergentheim JO17-1 | 19:30 |
maandag 22 april | |
Bergentheim MO15-1 - Hardenberg '85 MO15-1 | 1 - 2 |
zaterdag 20 april | |
Langeveen JO17-1 - Bergentheim JO17-1 | 2 - 0 |
Bergentheim 1 - Marienberg 1 | 0 - 0 |
Bergentheim 2 - F.C. Ommen 3 | 2 - 3 |
HHC Hardenberg VR3 - Bergentheim VR2 | 0 - 0 |
Bergentheim JO15-1 - Rohda Raalte JO15-3 | 3 - 5 |
woensdag 17 april | |
Bergentheim 1 - ZVO/De Herberg 2 | 1 - 7 |
zaterdag 13 april | |
SP Daarle 1 - Bergentheim 1 | 0 - 6 |
Bergentheim 4 - EMMS 3 | 1 - 3 |
Lemele 2 - Bergentheim 3 | 0 - 2 |
Bergentheim VR2 - Hardenberg '85 VR1 | 8 - 0 |
FC Aramea MO17-1 (buiten mededinging) - Bergentheim MO15-1 | 3 - 1 |
Vroomshoopse Boys JO15-3 - Bergentheim JO15-1 | 3 - 4 |
Bergentheim JO17-1 - SV De Lutte JO17-1 | 1 - 2 |
Standen
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim 4
Bergentheim 5
Bergentheim 6
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim VR1
Bergentheim VR2
Bergentheim VR3
Bergentheim VR25+1
Bergentheim MO17-1 (9-tal)
Bergentheim MO15-1
Bergentheim MO13-1
Bergentheim JO19-1
Bergentheim JO17-1
Bergentheim JO17-2
Bergentheim JO15-1
Bergentheim JO13-1
Bergentheim JO12-1
Bergentheim JO11-1
Bergentheim JO10-1
Bergentheim JO10-2
Bergentheim JO9-1
Bergentheim JO9-2JM
Bergentheim JO9-3
Bergentheim JO8-1
Bergentheim JO8-2
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim 4
Bergentheim 5
Bergentheim 6
Bergentheim 1
Bergentheim 2
Bergentheim 3
Bergentheim VR1
Bergentheim VR2
Bergentheim VR3
Bergentheim VR25+1
Bergentheim MO17-1 (9-tal)
Bergentheim MO15-1
Bergentheim MO13-1
Bergentheim JO19-1
Bergentheim JO17-1
Bergentheim JO17-2
Bergentheim JO15-1
Bergentheim JO13-1
Bergentheim JO12-1
Bergentheim JO11-1
Bergentheim JO10-1
Bergentheim JO10-2
Bergentheim JO9-1
Bergentheim JO9-2JM
Bergentheim JO9-3
Bergentheim JO8-1
Bergentheim JO8-2
- 163766
- 163767
- 163768
- 163769
- 163770
- 163785
- 247737
- 296202
- 296118
- 175043
- 217480
- 347302
- 369058
- 271061
- 271062
- 271063
- 271045
- 271046
- 271047
- 271049
- 271051
- 328153
- 271053
- 329378
- 329379
- 271057
- 351621
- 339918
- 329380
- 338364
Bergentheim 1
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergentheim 1 | 12 | 5 | 5 | 44 | 41 |
2 | DES 1 | 12 | 2 | 8 | 43 | 38 |
3 | SC Lutten 1 | 11 | 3 | 8 | 44 | 36 |
4 | s.v. Rijssen 1 | 11 | 3 | 8 | 44 | 36 |
5 | Bruchterveld 1 | 10 | 5 | 7 | 36 | 35 |
6 | RKSV Bornerbroek 1 | 11 | 2 | 9 | 43 | 35 |
7 | Voorwaarts V. 1 | 9 | 6 | 7 | 42 | 33 |
8 | Hardenberg '85 1 | 10 | 3 | 9 | 38 | 33 |
9 | Avereest 1 | 9 | 4 | 9 | 39 | 31 |
10 | GFC 1 | 9 | 3 | 10 | 31 | 30 |
11 | Marienberg 1 | 8 | 5 | 9 | 42 | 29 |
12 | avc Heracles 1 | 9 | 1 | 12 | 34 | 28 |
13 | Kloosterhaar 1 | 7 | 3 | 12 | 23 | 24 |
14 | SP Daarle 1 | 3 | 1 | 18 | 25 | 10 |
Bergentheim 2
2e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Den Ham 2 | 12 | 3 | 1 | 33 | 39 |
2 | DVC Dedemsvaart 2 | 12 | 3 | 3 | 56 | 39 |
3 | Nieuwleusen SV 2 | 11 | 3 | 2 | 42 | 36 |
4 | Hardenberg '85 2 | 7 | 3 | 6 | 24 | 24 |
5 | Bruchterveld 2 | 5 | 6 | 6 | 29 | 21 |
6 | DETO 3 | 6 | 1 | 9 | 31 | 19 |
7 | F.C. Ommen 3 | 6 | 1 | 9 | 21 | 19 |
8 | Bergentheim 2 | 5 | 1 | 10 | 20 | 16 |
9 | Marienberg 2 | 3 | 2 | 11 | 21 | 11 |
10 | HHC Hardenberg 3 | 3 | 1 | 13 | 19 | 10 |
Bergentheim 3
5e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHC Hardenberg 9 | 17 | 0 | 1 | 69 | 51 |
2 | DVC Dedemsvaart 3 | 15 | 1 | 2 | 61 | 46 |
3 | Bergentheim 3 | 14 | 1 | 2 | 50 | 43 |
4 | Nieuwleusen SV 4 | 10 | 0 | 8 | 55 | 30 |
5 | F.C. Ommen 7 | 8 | 0 | 10 | 52 | 24 |
6 | DKB 2 | 6 | 4 | 9 | 44 | 22 |
7 | Gramsbergen 5 | 6 | 4 | 10 | 37 | 22 |
8 | Daarlerveen 3 | 6 | 3 | 8 | 37 | 21 |
9 | HHC Hardenberg 10 | 6 | 2 | 11 | 29 | 20 |
10 | Lemele 2 | 6 | 1 | 11 | 29 | 19 |
11 | Den Ham 4 | 4 | 1 | 15 | 29 | 13 |
12 | Hardenberg '85 5 | 3 | 1 | 14 | 28 | 10 |
Bergentheim 4
6e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart 5 | 16 | 0 | 2 | 84 | 48 |
2 | Nieuwleusen SV 6 | 14 | 1 | 4 | 68 | 43 |
3 | ASC '62 6 | 12 | 3 | 5 | 60 | 39 |
4 | Avereest 3 | 10 | 3 | 7 | 52 | 33 |
5 | Gramsbergen 6 | 10 | 2 | 6 | 65 | 32 |
6 | EMMS 3 | 9 | 3 | 6 | 48 | 30 |
7 | Bruchterveld 3 | 8 | 3 | 9 | 46 | 27 |
8 | Bergentheim 4 | 6 | 4 | 9 | 34 | 22 |
9 | F.C. Ommen 10 | 6 | 3 | 11 | 41 | 21 |
10 | SC Lutten 4 | 4 | 2 | 12 | 31 | 14 |
11 | DKB 3 | 4 | 1 | 12 | 24 | 13 |
12 | HHC Hardenberg 11 | 0 | 3 | 16 | 13 | 3 |
Bergentheim 5
6e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Voorwaarts V. 4 | 17 | 0 | 2 | 75 | 51 |
2 | Vroomshoopse Boys 6 | 11 | 3 | 5 | 53 | 36 |
3 | Den Ham 8 | 11 | 2 | 4 | 41 | 35 |
4 | HHC Hardenberg 16 | 11 | 2 | 5 | 54 | 35 |
5 | Marienberg 3 | 8 | 4 | 7 | 29 | 28 |
6 | Kloosterhaar 3 | 8 | 4 | 7 | 35 | 28 |
7 | DOS '37 9 | 8 | 3 | 8 | 46 | 27 |
8 | Bergentheim 5 | 7 | 3 | 10 | 44 | 24 |
9 | Daarlerveen 4 | 7 | 2 | 8 | 33 | 23 |
10 | Sportlust Vroomshoop 2 | 4 | 4 | 10 | 39 | 16 |
11 | DETO 9 | 2 | 3 | 14 | 30 | 9 |
12 | SVV '56 4 | 1 | 4 | 15 | 27 | 7 |
Bergentheim 6
6e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Lutten 3 | 16 | 2 | 0 | 113 | 50 |
2 | Bruchterveld 4 | 12 | 2 | 4 | 56 | 38 |
3 | DVC Dedemsvaart 7 | 10 | 1 | 7 | 60 | 31 |
4 | Gramsbergen 7 | 9 | 1 | 7 | 53 | 28 |
5 | DVC Dedemsvaart 6 | 5 | 8 | 4 | 29 | 23 |
6 | HHC Hardenberg 14 | 6 | 4 | 7 | 35 | 22 |
7 | Bergentheim 6 | 6 | 2 | 9 | 34 | 20 |
8 | HHC Hardenberg 15 | 5 | 4 | 7 | 39 | 19 |
9 | Marienberg 4 | 5 | 2 | 12 | 40 | 17 |
10 | F.C. Ommen 11 | 3 | 3 | 10 | 26 | 12 |
11 | Hardenberg '85 6 | 2 | 3 | 12 | 28 | 9 |
Bergentheim 1
3e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart 2 (futsal) | 15 | 2 | 2 | 137 | 47 |
2 | HHC Hardenberg 2 | 12 | 4 | 3 | 132 | 40 |
3 | Gramsbergen 2 | 11 | 3 | 6 | 151 | 36 |
4 | HHC Hardenberg 4 | 11 | 2 | 8 | 129 | 35 |
5 | Gramsbergen 4 | 10 | 2 | 7 | 116 | 32 |
6 | ZVO/De Herberg 2 | 10 | 1 | 9 | 110 | 31 |
7 | ZVO/De Herberg 1 | 10 | 0 | 9 | 84 | 30 |
8 | Bergentheim 1 | 9 | 1 | 11 | 105 | 28 |
9 | Gramsbergen 3 | 5 | 1 | 12 | 90 | 16 |
10 | HHC Hardenberg 3 | 5 | 0 | 11 | 51 | 15 |
11 | Bruchterveld 1 | 4 | 3 | 12 | 69 | 15 |
12 | HHC Hardenberg 5 | 3 | 1 | 15 | 69 | 10 |
Bergentheim 2
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZVO/De Herberg 4 | 18 | 1 | 2 | 155 | 55 |
2 | Bergentheim 2 | 16 | 2 | 3 | 119 | 50 |
3 | DVC Dedemsvaart 4 (futsal) | 13 | 3 | 3 | 108 | 42 |
4 | EMMS 1 | 12 | 1 | 7 | 125 | 37 |
5 | Marienberg 2 | 11 | 1 | 5 | 77 | 34 |
6 | Dalfsen 2 | 11 | 1 | 8 | 122 | 34 |
7 | Gramsbergen 5 | 8 | 2 | 11 | 118 | 26 |
8 | HHC Hardenberg 9 | 8 | 1 | 11 | 73 | 25 |
9 | Marienberg 1 | 6 | 2 | 13 | 81 | 20 |
10 | DVC Dedemsvaart 3 (futsal) | 4 | 3 | 12 | 58 | 15 |
11 | DVC Dedemsvaart 5 (futsal) | 3 | 1 | 18 | 73 | 10 |
12 | Bergentheim 3 | 1 | 0 | 18 | 40 | 3 |
Bergentheim 3
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZVO/De Herberg 4 | 18 | 1 | 2 | 155 | 55 |
2 | Bergentheim 2 | 16 | 2 | 3 | 119 | 50 |
3 | DVC Dedemsvaart 4 (futsal) | 13 | 3 | 3 | 108 | 42 |
4 | EMMS 1 | 12 | 1 | 7 | 125 | 37 |
5 | Marienberg 2 | 11 | 1 | 5 | 77 | 34 |
6 | Dalfsen 2 | 11 | 1 | 8 | 122 | 34 |
7 | Gramsbergen 5 | 8 | 2 | 11 | 118 | 26 |
8 | HHC Hardenberg 9 | 8 | 1 | 11 | 73 | 25 |
9 | Marienberg 1 | 6 | 2 | 13 | 81 | 20 |
10 | DVC Dedemsvaart 3 (futsal) | 4 | 3 | 12 | 58 | 15 |
11 | DVC Dedemsvaart 5 (futsal) | 3 | 1 | 18 | 73 | 10 |
12 | Bergentheim 3 | 1 | 0 | 18 | 40 | 3 |
Bergentheim VR1
2e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergentheim VR1 | 14 | 2 | 2 | 54 | 44 |
2 | ZAC VR1 | 13 | 3 | 2 | 71 | 42 |
3 | HHC Hardenberg VR1 | 12 | 2 | 4 | 48 | 38 |
4 | Gramsbergen VR1 | 8 | 2 | 8 | 33 | 26 |
5 | De Weide VR1 | 8 | 1 | 9 | 48 | 25 |
6 | Blauw Wit '66 VR1 | 6 | 4 | 9 | 36 | 22 |
7 | Vitesse'63 VR1 | 6 | 3 | 9 | 39 | 21 |
8 | SC Genemuiden VR1 | 6 | 3 | 9 | 35 | 21 |
9 | SVO De Zweef/ DES VR1 | 7 | 0 | 11 | 41 | 21 |
10 | Pesse VR1 | 4 | 4 | 11 | 21 | 16 |
11 | Quick '20 VR1 | 3 | 2 | 13 | 25 | 11 |
Bergentheim VR2
4e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | F.C. Ommen VR2 | 13 | 4 | 1 | 68 | 43 |
2 | Marienberg VR1 | 13 | 1 | 4 | 56 | 40 |
3 | DVC Dedemsvaart VR1 | 12 | 3 | 4 | 56 | 39 |
4 | Avereest VR1 | 11 | 4 | 2 | 63 | 37 |
5 | Bergentheim VR2 | 10 | 2 | 5 | 44 | 32 |
6 | HHC Hardenberg VR3 | 8 | 1 | 8 | 38 | 25 |
7 | Gramsbergen VR2 | 7 | 3 | 8 | 33 | 24 |
8 | IJVV VR3 | 4 | 2 | 10 | 21 | 14 |
9 | Hardenberg '85 VR1 | 2 | 3 | 12 | 20 | 9 |
10 | Hulzense Boys VR2 | 2 | 2 | 15 | 18 | 8 |
11 | SVO De Zweef/ DES VR2 | 2 | 1 | 15 | 12 | 7 |
Bergentheim VR3
5e klasse
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASC '62 VR2 | 15 | 2 | 0 | 65 | 47 |
2 | ST: EMMS/SC Lutten VR1 | 14 | 2 | 2 | 60 | 44 |
3 | USV VR1 | 10 | 4 | 3 | 55 | 34 |
4 | Nieuwleusen SV VR2 | 8 | 3 | 5 | 39 | 27 |
5 | WVF VR2 | 8 | 3 | 5 | 48 | 27 |
6 | Berkum VR3 | 6 | 3 | 7 | 46 | 21 |
7 | HHC Hardenberg VR4 | 6 | 2 | 9 | 21 | 20 |
8 | F.C. Ommen VR3 | 6 | 0 | 11 | 25 | 18 |
9 | Marienberg VR2 | 4 | 1 | 12 | 26 | 13 |
10 | Bergentheim VR3 | 3 | 1 | 14 | 16 | 10 |
11 | Gramsbergen VR3 | 2 | 1 | 14 | 17 | 7 |
Bergentheim VR25+1
Poule Midweeks
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heino VR25+1 | 7 | 0 | 0 | 54 | 21 |
2 | Raalte VR25+2 | 4 | 0 | 1 | 39 | 12 |
3 | SVV '56 VR25+1 | 3 | 2 | 2 | 17 | 11 |
4 | Bergentheim VR25+1 | 3 | 1 | 1 | 12 | 10 |
5 | SJO VCHW VR25+1 | 2 | 0 | 4 | 9 | 6 |
6 | Kloosterhaar VR25+1 | 1 | 1 | 3 | 6 | 4 |
7 | Heino VR25+2 | 1 | 0 | 5 | 9 | 3 |
8 | EMMS VR25+1 | 1 | 0 | 6 | 17 | 3 |
Bergentheim MO17-1 (9-tal)
2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 | 5 | 0 | 1 | 31 | 15 |
2 | Vroomshoopse Boys MO17-1 | 4 | 1 | 1 | 24 | 13 |
3 | Bergentheim MO17-1 (9-tal) | 4 | 0 | 2 | 24 | 12 |
4 | Den Ham MO17-1 | 2 | 1 | 3 | 12 | 7 |
5 | Bruchterveld MO17-1 | 2 | 0 | 4 | 10 | 6 |
6 | DVC Dedemsvaart MO17-1 | 2 | 0 | 4 | 15 | 6 |
7 | HHC Hardenberg MO17-2 (9-tal) | 1 | 0 | 5 | 11 | 3 |
Bergentheim MO15-1
2e klasse (2e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart MO15-1 | 6 | 0 | 0 | 26 | 18 |
2 | SVO Wierden MO15-2 | 4 | 0 | 2 | 24 | 12 |
3 | Hardenberg '85 MO15-1 | 4 | 0 | 3 | 25 | 12 |
4 | DOS '37 MO15-1 | 3 | 1 | 2 | 20 | 10 |
5 | DETO MO15-1 | 3 | 0 | 4 | 21 | 9 |
6 | Bergentheim MO15-1 | 2 | 0 | 5 | 11 | 6 |
7 | Lemele MO15-1 | 1 | 1 | 4 | 12 | 4 |
8 | Vroomshoopse Boys MO15-1 | 1 | 0 | 4 | 9 | 3 |
Bergentheim MO13-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC '28 MO13-1 (9-tal) | 6 | 0 | 0 | 100 | 18 |
2 | EMOS MO13-1 | 5 | 0 | 1 | 33 | 15 |
3 | avc Heracles MO13-1 | 4 | 0 | 2 | 35 | 12 |
4 | ST: SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 (9-tal) | 2 | 0 | 3 | 24 | 6 |
5 | Bergentheim MO13-1 | 2 | 0 | 4 | 10 | 6 |
6 | FC Eibergen MO13-1 (9-tal) | 1 | 0 | 4 | 9 | 3 |
7 | Oranje Nassau MO13-2 (9-tal) | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Bergentheim JO19-1
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | avc Heracles JO19-1 | 6 | 0 | 1 | 31 | 18 |
2 | DOS '37 JO19-1 | 4 | 1 | 2 | 16 | 13 |
3 | Gramsbergen JO19-1 | 4 | 0 | 3 | 18 | 12 |
4 | Juventa '12 JO19-1 | 3 | 2 | 2 | 11 | 11 |
5 | Bergentheim JO19-1 | 3 | 1 | 3 | 25 | 10 |
6 | De Esch JO19-1 | 3 | 0 | 4 | 21 | 9 |
7 | UD W. JO19-1 | 2 | 1 | 4 | 11 | 7 |
8 | SV De Lutte JO19-1 | 0 | 1 | 6 | 9 | 1 |
Bergentheim JO17-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DKB JO17-1 | 6 | 0 | 0 | 36 | 18 |
2 | Gramsbergen JO17-1 | 3 | 2 | 1 | 23 | 11 |
3 | Bergentheim JO17-1 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 |
4 | Berkum JO17-2 | 2 | 1 | 3 | 15 | 7 |
5 | SJO FC Dalfsen JO17-2 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 |
6 | F.C. Ommen JO17-2 | 1 | 1 | 4 | 11 | 4 |
7 | Heino JO17-2 | 0 | 3 | 3 | 9 | 3 |
Bergentheim JO17-2
4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwleusen SV JO17-2 | 6 | 0 | 1 | 41 | 18 |
2 | HHC Hardenberg JO17-4 | 4 | 1 | 2 | 21 | 13 |
3 | Vilsteren JO17-1JM | 4 | 1 | 2 | 22 | 13 |
4 | USV JO17-1 | 4 | 1 | 2 | 21 | 13 |
5 | F.C. Ommen JO17-3 | 3 | 0 | 4 | 24 | 9 |
6 | JCLE JO17-1 | 3 | 0 | 4 | 24 | 9 |
7 | Gramsbergen JO17-2 | 2 | 1 | 4 | 16 | 7 |
8 | Bergentheim JO17-2 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 |
Bergentheim JO15-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 | 6 | 0 | 0 | 47 | 18 |
2 | DKB JO15-1 | 3 | 1 | 2 | 18 | 10 |
3 | VMC JO15-1JM | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 |
4 | Hardenberg '85 JO15-1 | 3 | 0 | 3 | 28 | 9 |
5 | HHC Hardenberg JO15-2 | 3 | 0 | 3 | 17 | 9 |
6 | Vroomshoopse Boys JO15-2 | 2 | 0 | 4 | 16 | 6 |
7 | Bergentheim JO15-1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Bergentheim JO13-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DKB JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 42 | 18 |
2 | Bergentheim JO13-1 | 6 | 0 | 1 | 37 | 18 |
3 | Gramsbergen JO13-1JM | 6 | 0 | 1 | 35 | 18 |
4 | Voorwaarts V. JO13-1 | 3 | 1 | 3 | 23 | 10 |
5 | Vroomshoopse Boys JO13-2 | 3 | 0 | 4 | 24 | 9 |
6 | Marienberg JO13-1JM | 1 | 2 | 4 | 19 | 5 |
7 | HHC Hardenberg JO13-2JM | 0 | 2 | 5 | 17 | 2 |
8 | DVC Dedemsvaart JO13-2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 1 |
Bergentheim JO12-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruchterveld JO12-1 | 7 | 0 | 0 | 73 | 21 |
2 | HHC Hardenberg JO12-2 JM | 5 | 0 | 1 | 45 | 15 |
3 | Hardenberg '85 JO12-1JM | 4 | 1 | 2 | 59 | 13 |
4 | Bergentheim JO12-1 | 3 | 1 | 2 | 31 | 10 |
5 | JCLE JO12-1 | 2 | 1 | 4 | 29 | 7 |
6 | Hardenberg '85 JO12-2JM | 1 | 0 | 3 | 7 | 3 |
7 | DVC Dedemsvaart JO12-2 | 1 | 0 | 5 | 10 | 3 |
8 | Gramsbergen JO12-2JM | 0 | 1 | 6 | 16 | 1 |
Bergentheim JO11-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Dedemsvaart JO11-1 | 6 | 0 | 1 | 61 | 18 |
2 | Lemelerveld JO11-1 | 6 | 0 | 1 | 51 | 18 |
3 | Bergentheim JO11-1 | 5 | 1 | 1 | 38 | 16 |
4 | Gramsbergen JO11-1 | 4 | 1 | 2 | 39 | 13 |
5 | Lemelerveld JO11-2 | 2 | 1 | 4 | 31 | 7 |
6 | Hardenberg '85 JO11-1JM | 2 | 1 | 4 | 24 | 7 |
7 | HHC Hardenberg JO11-2 | 1 | 0 | 6 | 15 | 3 |
8 | F.C. Ommen JO11-3 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 |
Bergentheim JO10-1
4e klasse (3e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO10-2
4e klasse (3e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO9-1
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO9-2JM
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO9-3
4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO8-1
3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)
W | G | V | D | P |
---|
Bergentheim JO8-2
5e klasse (2e fase)
W | G | V | D | P |
---|