Bergentheim verliest dik van ON 7-2

Als je naar de uitslag kijkt zou je zeggen dat Bergentheim kansloos was. Maar dit was zeker niet het geval de eerste 20 min waren ze zelfs iets beter waarbij na 12 min Nick Buitenhuis de 0-1 aantekende na een mooie aanval. Hierna gaven ze het in de laatste 20 min van de eerste helft volledig uithanden door 4 goals voor ON waaronder een terechte penalty de ruststand was dan ook 4-1.

Na rust kwam Jesper Holtvluwer voor Luuk Meijerink in het veld. Ging het tot een kwartier voor het einde gelijk op waarbij Nick Buitenhuis zijn 2e goal maakte en er ook nog een keer op de paal werd geschoten door Bergentheim. In het laatste kwartier werd er nog 3 keer gescoord door ON waarmee de eindstand 7-2 werd.

Ondanks de dikke nederlaag speelde Bergentheim zeker niet slecht maar ON maakte gewoon elke kans die ze kregen goed af.