Bergentheim verliest terecht

Bergentheim begon uitstekend aan de wedstrijd in Hengelo tegen Wilhelminaschool en kwam dan ook na 10 minuten verdient op een voorsprong. Na goed voorbereidend werk van Rob Wevers ronde Ronnie Hakkers de voorzet bekwaam af. Nog geen 5 minuten later kwam Wilhelminaschool toch verrassend gelijk alleen voor keeper Rolf Timmer maakte de spits van Wilhelminaschool de gelijkmaker. Bergentheim begon hierna steeds slechter te voetballen waarbij sommige spelers de bal steeds naar de verkeerde kleur speelden, Hoewel Wilhelminaschool voor de rust nog diverse kansen kreeg bleef de ruststand 1-1.

In de tweede helft begon Bergentheim net als de eerste helft weer goed en het kreeg al direct een terechte penalty na handsbal van een verdediger van Wilhelminaschool die werd benut door Ronnie Hakkers 1-2. Maar direct hierna maakte Wilhelminaschool al weer de gelijkmaker 2-2. Wilhelminaschool begon hierna steeds sterker te voetballen en het kwam dan ook in de 65e minuut terecht op voorsprong na een vrije trap waarbij de verdediging van Bergentheim er niet goed uitzag 3-2. Bergentheim probeerde hierna nog wel om de gelijkmaker te maken maar echte uitgespeelde kansen kreeg het niet terwijl de thuisploeg een paar grote kansen niet benutte. Zodat de eindstand 3-2 voor Wilhelminaschool bleef een terechte uitslag.

Bergentheim speelt a.s. zaterdag 14 maart thuis tegen de nummer 2 in de stand Hellendoorn aanvang 14:30 uur.