Sporter van de week: Berry Noppers

Twee weken geleden presenteerde Vroomshoopse Boys haar technische/trainersstaf. Nieuw is Berry Noppers die de jeugdkeepers onder handen gaat nemen. Genoeg reden voor de website Sportintwente.nl om hem in het zonnetje te zetten als Sporter van de Week.

Berry Noppers: “De slogan “Gezonde Ambitie” sluit prima aan bij mijn beleving van sport”

Enig idee hoe Vroomshoopse Boys bij jou is uitgekomen?
Een tijdje terug kwam ik de vacature jeugdkeepertrainer tegen via social media. Het leek me een erg interessante vacature, waarop ik besloot om eens wat meer informatie op te vragen. Een week later zaten we met elkaar om tafel. Dit was een positief gesprek. De ambitie die de Boys met jeugdvoetballers heeft, spreekt me enorm aan.

Het volledige artikel kunt u lezen via de volgende link:
Sporter van de Week - Berry Noppers