Corona maatregelen v.v. Bergentheim

Naar aanleiding van de landelijke maatregelen vanwege het coronavirus is sportpark Moscou vanaf vandaag (donderdag 12 maart) gesloten. Alle trainingen en andere activiteiten op het sportpark zijn afgelast.

Het bestuur van v.v. Bergentheim inventariseert wat de gevolgen zijn van het landelijk beleid voor de komende weken. Hierover communiceert v.v Bergentheim later deze week meer op de website, app en sociale media.

Wat kan ik doen om verspreiding van het nieuwe coronavirus te voorkomen?
De belangrijkste maatregelen die mensen kunnen nemen om verspreiding van het coronavirus te voorkomen, zijn heel simpel. Deze maatregelen gelden voor alle virussen die griep en verkoudheid kunnen veroorzaken. Het is dus altijd belangrijk om deze op te volgen. De maatregelen zijn:

- Was je handen regelmatig met water en zeep
- Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog
- Gebruik papieren zakdoekjes