Een fantastische teamprestatie!

VV Bergentheim VR1  -   Genemuiden Vr1

Het is zaterdag en dus mogen we weer een potje voetballen. Na 3 verliespartijen op rij wordt het echt wel eens tijd voor een overwinning. Het blijft allemaal een beetje smakeloos zonder publiek en koffie, maar we moeten het ermee doen. We zijn in ieder geval blij dat we nog steeds mogen voetballen. Vandaag komt Genemuiden, de koploper, op bezoek. Als we kans willen maken op een overwinning, dan moeten we allemaal scherp zijn en mag er niets tegen zitten. Onze ziekenboeg loopt weer leeg. Rianne sluit weer aan na een blessure en ook Lotte “BOEM BOEM” Becker mag mee op de bank. Om 14.30 uur fluit scheidsrechter Maathuis voor aanvang van de wedstrijd. We vliegen uit de startblokken maar worden al snel ver terug gedrongen door de tegenstander. Door een ongelukkige botsing ligt het spel 10 minuten stil. Een speelster van Genemuiden is even helemaal de weg kwijt en dat is wel even schrikken. Genemuiden blijft drukken en heeft het betere van het spel. Na 20 minuten ligt dan ook de 0-1 in het net. Maar gelukkig is Albert scherp en wordt de buitenspelgoal terecht afgekeurd. We komen niet onder de druk vandaan en 10 minuten later is het echt 0-1. Door een omzetting proberen we meer druk naar voren te geven, en dat levert ons her en der een paar kansen op. Syl komt op door het midden en kan aanleggen met haar linkerbeen. De bal vliegt fantastisch over de keeper en 10 minuten voor rust staan we met 1-1 gelijk. Een wereldgoal. Dit is echt een opsteker die we niet zagen aankomen. Genemuiden begint moe te worden en ook wij smachten naar de rust. Tijdens de rust krijgen we tijd om de koppen bij elkaar te steken en in no time staan we weer met de neuzen dezelfde kant op. In de 2e helft voelt het een stuk beter. We krijgen meer kansen. Genemuiden begint te praten onderling en de speelsters raken geïrriteerd. We hebben meer rust nodig in de ploeg, dus wordt het tijd dat onze Rianne haar rentree maakt. Ons spel wordt met de minuut beter en er volgen een paar fantastische aanvallen. De mooiste van de middag komt vanaf rechts, waar Marijke een afgemeten voorzet geeft aan Lorraine. Deze neemt de bal ineens op de slof maar helaas, de bal spat uiteen op de lat. En dan wordt het tijd voor een dubbele wissel. Miranka en Lotte mogen het veld in. Fris bloed om nog meer druk te zetten. Er volgen een paar mooie kansen. Lotte wordt aangespeeld en krijgt de ruimte. Ze bedenkt zich niet en haalt uit. Dee bal vliegt met een rotgang in de touwen en het staat 2-1. “BOEM BOEM BECKIE  is back”. Wat een heerlijke goal en dik verdiend door het hele team. Hierna volgt nog een super spannend slot. Aanvoerdster Daniela zweept de boel nog eens op en elke Banthumer knokt voor wat ze waard is, Kaylee verricht een paar fantastische reddingen en sleept ons door de wedstrijd heen. Na 4 minuten blessuretijd fluit scheidsrechter Maathuis eindelijk voor het einde van de wedstrijd. We hebben gewonnen van de koploper, en hoe! Een fantastische 2e helft heeft ons een terechte overwinning gebracht. Een topprestatie van het hele team.