Gemeentecup 2021

In Bergentheim op sportpark "Moscou" werd vandaag (zaterdag) gestreden om de gemeentecup voor standaardelftallen. Een veel gehoorde opmerking was dat iedereen weer blij is dat het voetballen weer kon plaatsvinden. Hopelijk kan het komende seizoen doorgang vinden zonder dat we vanwege corona verdere aanpassingen moeten doen. Om 10 uur barstte de strijd los tussen 11 clubs verdeeld over 3 poules. Helaas moest Lutten op het laatste moment afzeggen waardoor er in 1 poule met 3 ploegen werd gevoetbald. Nadat deze wedstrijden waren gespeeld bleken Hardenberg '85, HHC 2, Gramsbergen en Bergentheim zich te hebben geplaatst voor de kruisfinale. HHC 2 en Gramsbergen plaatsten zich daarin voor de finale. Bergentheim en Hardenberg '85 namen penalty's om de 3e en 4e plaats, Bergentheim nam die iets beter en werd daarmee derde. De finale tussen Gramsbergen en HHC 2 werd een prooi voor een goed spelend Gramsbergen, ze wonnen deze partij met 3-0. Gramsbergen werd daarmee gemeentekampioen en opvolger van HHC 2 dat de beker in 2019 veroverde. Erelid Arend Slot van Bergentheim mocht de deelnemers, scheidsrechters, EHBO en ander vrijwilligers bedanken voor de medewerking aan deze geslaagde dag en reikte de bekers aan de ploegen uit.