Hervatten trainingsactiviteiten spelers tot 27 jaar

Zoals iedereen wel meegekregen zal hebben is afgelopen dinsdag de mogelijkheid tot buitensporten in groepen verruimt naar sporters tot 27 jaar. Gezien de nog wel geldende avondklok is de TC afgelopen week bezig geweest met het aanpassen van de trainingsschema’s zodat iedereen de mogelijkheid krijgt om te trainen. Dit tijdelijke schema is gedeeld richting de diverse teams maar is ook bij dit bericht te vinden.

De Heren recreatie zullen trainen op de zaterdagmiddag en hebben ook nog de mogelijkheid om eventueel uit te wijken naar de vrijdagavond. Verder is afgesproken dat de jeugd de trainingsvelden zaterdagochtend tot hun beschikking hebben en de senioren op zaterdag middag kunnen trainen. Mochten er vragen zijn over de beschikbare tijden buiten het bijgevoegde schema of andere zaken dan kun je altijd contact opnemen met je coördinator.

Blijf allen rekening houden met de geldende overheidsmaatregelen. Veel plezier bij het opstarten van de trainingen.

Met een sportieve groet,


Het Bestuur.