Kampioenswedstrijd JO11-1

Aanstaande zaterdag 9 december is het zo ver. De kampioenswedstrijd van de toppers van JO11-1. Na een zeer spannend seizoen en een moeilijke periode werden op het juiste moment de gewenste resultaten gehaald. Na de keurige zakelijke overwinning op Dedemsvaart 2 weken geleden heeft Bergentheim alles in eigen hand. Als er zaterdag gewonnen wordt zijn we kampioen! Enkel een overwinning telt, want er zijn nog 3 andere teams die nog kampioen kunnen worden. Zo ook de tegenstander van zaterdag DOS'37 JO11-1 uit Vriezenveen. Het wordt dus een beladen spannende wedstrijd waarbij we zeker alle steun kunnen gebruiken. Graag zien we jullie om 09.00 uur op ons eigen sportpark. 
 
Groeten de JO11-1, Finn Timmer, Bjorn van de Velde, Minze Gewald, Kyan Pullen, Bas van der Velde, Jeffrey Bouwhuis, Jordan Lamberink en Ruben Lamberink.