Nieuws activiteiten commissie

Een tijdje terug kwamen we met een update dat een aantal activiteiten waren afgelast en dat er nog een paar activiteiten onzeker waren. 
Maar nu alle (amateur)competities zijn beëindigd en dat voor alle evenementen waarvoor een vergunning verstrekt moet worden een verbod geldt tot 1 juni, zijn alle activiteiten voor dit seizoen afgelast.

Dus dat betekend geen feestdag, geen hemelvaartstoernooi, geen fout feest etc. etc. Wij hopen dat we eind augustus, begin september weer kunnen beginnen aan de competities en het plannen van activiteiten.

Daarom kunnen wij ook (nog steeds niet) geen uitspraak doen over het vervolg van de tompoucenactie. We hebben inmiddels van iedereen geld en de lijsten ontvangen, dus als er weer iets meer mag en kan kunnen wij ook snel schakelen en de tompoucen bestellen en deze uitdelen.