Overname V.V. Bergentheim

Toekomstplannen 

Bij v.v. Bergentheim zijn wij ontzettend ambitieus en ambiëren wij altijd het hoogst haalbare. Dit is ook buiten de gemeente niet onopgemerkt gebleven. Het bekende energie drankje Red Bull heeft afgelopen donderdag 100% van de aandelen van v.v. Bergentheim gekocht en zal dus per ingang van het seizoen 2018/2019 eigenaar van de club zijn. 

Nieuw logo

Red Bull Banthum

  • Het logo van v.v. Bergentheim zal veranderen.
  • De clubnaam zal veranderen naar RB Banthum

 

  • Er zullen spelers aangetrokken worden om naar een hoger niveau te komen
  • De clubkleuren groen/wit zullen vervangen worden door wit/rood

 Nieuwe tenue's 

Thuis tenue 18-19

 

Uit tenue 18-19

Nieuw sportcomplex 2024

  • Op den duur zullen wij sportpark Moscou ontgroeien en op een toplocatie een hyper modern sportcomplex bouwen, dat plaatst biedt aan ruim 80.000 supporters.

 

Ons doel

Wat is het doel van Red Bull hier mee? Bergentheim moet de voetbalhoofdstad van oost-Nederland worden. Nu FC Twente hoogstwaarschijnlijk weg zal vallen is Overijssel op zoek naar een nieuw gezicht in de best betaalde sport die er wereldwijd is. 
Wij willen binnen 10 jaar op het hoogste niveau van Nederland spelen. En binnen 15 jaar landskampioen worden. 
 
18 april om 20:00 zal er een informatieavond zijn voor alle leden en belangstellenden. Hier zal er meer informatie gegeven worden over het plan en wat er gaat veranderen.