Reünie v.v. Bergentheim 30 augustus

Zoals u misschien al wel weet bestaat v.v. Bergentheim dit jaar 75 jaar! Dit willen wij natuurlijk niet onopgemerkt aan ons voorbij laten gaan. Wij hebben als feestcommissie geprobeerd een zo gevarieerd mogelijk programma neer te zetten. Hierbij hoort ook een reünie voor leden & niet-leden. Iedereen is welkom deze avond. 

Wij zouden graag willen weten of u deze avond ook komt en of u misschien nog eens de voetbalschoenen aan zou willen trekken. Deze avond is er voor 35+ een 7 tegen 7 mixtoernooi en voor 55+ zal er een walking soccer toernooi zijn. Wilt u met één van deze activiteiten mee doen geef u dan op via onderstaande link:
 
 
Op www.75jaarvvbergentheim.nl staat het resterende programma van dit jubileum en tevens ook meer informatie. 
 
Tot ziens bij het jubileum.