TC Nieuws: trainers & begeleiders seizoen 2020-2021

Voor wie een item van de TC gemist heeft in de nieuwsbrief van gisteren, kunnen we uitleggen dat dit ontstaan is door problemen met onze mailbox. We hebben dan ook besloten om nieuwsitems en updates via de website en facebook te delen met onze leden. Hopelijk bereiken we daarmee ook iedereen en geven we duidelijkheid over de stand van zaken.

Het Covid-19 virus heeft er binnen de TC ook voor gezorgd dat we even met de handen in ons haar zaten voor het komende seizoen. Op het moment halverwege maart denk je zelfs “komt er wel een start van een volgend seizoen of beginnen we pas weer in 2021 te voetballen ?” Voor ons een tijd dat de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen starten en nu dus onzekerheid. Kunnen we wel trainers aanstellen en hoe gaan we dan met deze trainers in gesprek ? We hebben er daarom voor gekozen om het volgende jaar met mensen van de club de teams te bemannen. Enerzijds op basis van kosten door dalende inkomsten, anderzijds uit praktisch oogpunt en een stukje onzekerheid over hoe gaat het nieuwe seizoen eruit zien. Helemaal als er nog een stijging met Covid-19 besmettingen en beperkingen volgt.

Voor het nieuwe seizoen betekent dit dus dat we meer op elkaar aangewezen zijn dan ooit. Samen moeten we de club dragen in deze tijd en we doen een dringend beroep op een ieder om zijn of haar steentje bij te dragen als je daarvoor gelegenheid ziet. Zo zoeken we nog een aantal jeugdtrainers, maar door uitbreiding van het aantal senioren heren naar maar liefst 7 teams, zoeken we daar ook nog trainers en begeleiders. En dan te bedenken dat over twee weken de vakantie al begint….

Hierbij doen we jullie een overzicht toekomen met daarin de stand van zaken op dit moment. Daarbij ook direct een oproep aan mensen die zijn of haar naam missen in het overzicht of deze ten onrechte zien staan, dit even te melden. We proberen zorgvuldig te werk te gaan, maar een vergissing is menselijk. Wees vrij dit door te geven via tcvvbergentheim@gmail.com of 06-27294870

Trainers & Begeleiders 2020/2021
Junioren

Team Trainer 1 Trainer 2 Leider 1 Leider 2
JO19-1 Michiel Mannessen   Tinus Withaar Jan Luisman
JO17-1 Vacant   Vacant  
JO15-1 Martin Bril   Appie Ligtenberg Gerjan Ligtenberg
JO15-2 Gert Jan Telman Bas Odink    

Pupillen

Team Trainer 1 Trainer 2 Leider 1 Leider 2
JO13-1 (11x11)               
Eddy Eggengoor    Ferry Zieleman                   
JO13-2 (11x11)
Herman aan het Rot Sander Lamberink                      
JO11-1 (8x8) Thijmen Schuurhuis Milan Hans    

JO10-1 (8x8)

Jelte Hofsink Ivar Hofsink Henri Stoeten  
JO9-1 (6x6) Rutger ter Wijlen   Wilco Moddejonge  Bernardo Bouwhuis
JO9-2 (6x6) Vacant   Vacant  
JO8-1 (6x6) Stijn ten Napel Aron aan het Rot Ard Kroezen

Voetbalschool/Kaboutervoetbal

Team Trainer 1 Trainer 2 Leider 1 Leider 2
VBS 1 (4x4) Vacant Vacant    
VBS 2 (4x4) Vacant Vacant    
KBV Vacant Vacant    

Meisjes

Team Trainer 1 Trainer 2 Leider 1 Leider 2
MO17-1 Jos Snoeijink Harro Doldersum    
MO13-1 Maron Woudenberg Sylvana Janbahadour    

Senioren

Team Trainer 1 Leider 1 Leider 2 Grensrechter
1e Bert Snippe Jan de Bruin Johan Stoeten Gerrit Slot
2e Adriaan Bril Herald Veneman   Hidde Bril
3e Vacant Vacant    
4e Martin Bril Lennart Wind    
5e Wessel Bril Jeroen Centen   Dennie Oldegberts
6e Arjan Smit Erik Odink    
7e Vacant Bert Olsman Dennis Hofsink Patrick Bakhuis
VR1 Dennis Olthof Hans Mepschen Jos Roelofs Albert Bouwhuis
VR2 Bert Hofsink Imca Barink    
VR3 Alfred Benjamins Marjan Huiskes   Ryan Lampe

Een ieder die binnenkort gaat genieten van zijn vakantie thuis of elders: Een fijne vakantie gewenst, geniet ervan, blijf gezond en rust lekker uit.