Teamindelingen mixtoernooien 31 augustus

Over ruim een week is de afsluitende dag van het jubileum. Deze dag word gestart met een ontbijt voor de jeugd waarna er aansluitend gestart zal worden met de verschillende mixtoernooien.

Deze ochtend zijn er 4 verschillende mixtoernooien op ons mooie sportpark.

Namelijk:
De voetbalschool / JO8 / JO9
JO11-2 / JO11-2 / MO11
JO13-2 / JO13-1 / JO15-2 / MO13
JO15-1 / JO17-1 / MO15

Voor de eerste twee groepen hebben wij er voor gekozen om er een 4x4 toernooi van te maken zodat iedereen veel aan het spelen toekomt.
Deze toernooien zullen allemaal tegelijkertijd worden afgewerkt dus houdt het schema goed in de gaten wanneer je waar moet voetballen. 

Voor die dag zijn er nog een aantal begeleiders nodig voor bij de jongste groepen en nog een aantal scheidsrechters. Om 12:13 uur zal de laaste wedstrijd afgelopen zijn. Bekijk de bijlage hieronder wie waar in zit en wanneer er gespeeld word.

Vanaf 12:00 uur word er gestart met de brunch voor de JO19 & Senioren. We starten het toernooi om 12:45 uur zodat we op tijd klaar zijn voor de veiling om 16:30 uur. In totaal doen er 13 teams mee! Omstreeks 16:00 uur zal het toernooi ten einde lopen en kan er worden toegeleefd naar de feestavond.