Update jeugdtrainers seizoen 2017/2018

Voor het seizoen 2017/2018 is de TC bezig met de invulling van de trainers bij de verschillende jeugdteams en we zijn verheugd te melden dat daarin de eerste stappen zijn gezet. Niek Nijenhuis zal per volgend seizoen het JO15-1 team (voormalig C1) gaan trainen en Adriaan Bril krijgt de leiding over het JO19-1 team (voormalig A1). Tevens is er overeenstemming met Bert Hofsink om de JO13-1 (D1) te trainen en zullen Danny Wijnholt en Ron ten Brinke de JO11-1 (E1) onder hun hoede nemen. Wij danken alle heren dat ze zich opnieuw in willen zetten voor de jeugd van vv Bergentheim en wensen ze alvast veel succes toe.

Ook hebben enkele trainers aangegeven te stoppen na dit seizoen, waardoor we voor het nieuwe seizoen bij de jeugd op zoek gaan naar trainers/coaches. Zoals het nu lijkt zal dit met name betrekking hebben op de pupillen (tot 12 jaar) en JO17-1. Geïnteresseerden kunnen zich melden door een mail te sturen naar tc@vvbergentheim.nl of door iemand vanuit de TC aan te spreken en de interesse kenbaar te maken.