Van de Bestuurstafel

Een Gelukkig, Sportief en Gezond 2021. 

 

We kijken terug op een ingrijpend en onwerkelijk (voetbal)jaar. 

We hebben goede hoop voor 2021! 

De bal zal weer gaan rollen en we zullen weer mogen spelen. 

 

Competities 2020/21 ( Notitie KNVB) 

De coronamaatregelen die zijn afgekondigd op maandagavond 14 december hebben ook gevolgen voor de plannen rondom de herstart van de competities in het amateurvoetbal.  

 

Wat in ieder geval duidelijk is geworden is dat een herstart van de competities op 16/17 januari er logischerwijs niet meer inzit. Daarnaast staat ook vast dat het niet meer haalbaar is om de huidige seniorencompetities in z’n geheel te hervatten. Van alle scenario’s die eerder zijn gecommuniceerd in ‘Plan B’ liggen er voor de seniorencompetities daarom nog twee op tafel: 

 

  • De huidige competities opdelen in halve poules waarbij er alsnog een hele competitie wordt gespeeld 

  • Het uitspelen van alleen de eerste competitiehelft 

 

Beide scenario’s zijn afhankelijk van de verdere besluiten van het kabinet en de tijd die teams nodig hebben om weer te kunnen ‘optrainen’. De definitieve keuze voor een van deze scenario’s en de concrete uitwerking ervan zal daarom pas na de persconferentie van 12 januari bekendgemaakt kunnen worden. Dit geldt ook voor het vervolg van de diverse jeugdcompetities. 

 

We staan er niet alleen voor

De afgelopen maanden heeft de overheid diverse financiële regelingen bekendgemaakt. Sommige van deze regelingen zijn specifiek ter ondersteuning van de amateursport, anderen zijn meer algemene regelingen waar ook amateurverenigingen gebruik van kunnen maken. Waar mogelijk en verantwoord zullen we hier gebruik van maken. 


Trots en heel veel dank!!

Een afwachtende houding is niet wat ons kenmerkt. 

Als hoofdbestuur zijn we trots op onze leden, vrijwilligers en sponsoren. 

De praktijk is dat: 

  • Het onderhoud van onze accommodatie “gewoon” doorgaat, Dankjewel!
  • De reguliere inkomsten van leden en sponsoren hebben we ontvangen; Dank!! 

 
De binding met leden is belangrijk en wat we hebben gezien is: 

  • Topactie van de Activiteiten Commissie; De digitale Bingo op jl. 18 december, echt  super; dank!! 

  • Verkoop van overtollige voorraad consumpties aan Plus Supermarkt Alfring heel  veel dank het is al de 2e keer dat jullie ons helpen 

  • En dan de actie van de PR. Het “Rondje voor je club, een geweldige actie met een  eindresultaat van maar liefst € 5.100. Regelmatige updates via onze site en andere media. Met onze trots Arne Slot die deze actie stimuleert in beeld en tekst. 

 

Arjan Keuken komt en Bert Snippe neemt afscheid na 3 jaar 

De Tc heeft de afgelopen maanden de agenda vol gehad nadat Bert Snippe heeft aangegeven Bergentheim te gaan verlaten. 

De nieuwe trainer is Arjan Keuken (nadere introductie zal nog volgen) 

Hartelijk welkom Arjan. 

Bert gaat zijn Bergentheim verlaten. Dank Bert voor je inzet en passie!!.  

Het 2e en 3e jaar hebben zullen we niet normaal uitspelen. Dat is heel spijtig maar het is niet anders. Hopende op een mooie afsluiting van het seizoen 2020/2021. 

 

Houd moed, Houd vol, zie naar elkaar om en hopelijk tot snel.  

 
Met vriendelijke sportgroeten,

Hoofdbestuur v.v. Bergentheim