WEDSTRIJDZAKEN APP

2 september zijn de eerste officiële wedstrijden van het seizoen 2017-2018. Met ingang van dit seizoen worden alle wedstrijdgegevens vastgelegd met de wedstrijdzaken app. Het wedstrijdformulier in Sportlink is niet meer beschikbaar.

Willen alle leiders/trainers die in het seizoen 2017-2018 betrokken zijn bij een elftal de wedstrijdzaken app testen? Je kunt inloggen met het mailadres wat is opgenomen in de ledenadministratie. Krijg je na het inloggen de melding dat je niet geregistreerd staat en verder kunt gaan als toeschouwer moet je contact op nemen met Arnoud de Lange (arnouddelange@hotmail.com).

Nadat je ingelogd bent zie je de wedstrijden van je eigen elftal. Mocht dit niet het geval zijn moet je ook contact op nemen.  

OM TE STARTEN MET DE WEDSTRIJDEN IS HET BELANGRIJK DAT ALLE LEIDERS/TRAINERS DE APP KUNNEN GEBRUIKEN

Voor extra informatie kunt u onderstaande handleidingen downloaden. geschikt voor verschillende groepen:

  • Officials
  • Teamleden
  • Wedstrijdsecretaris