Wijziging aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-Pupillen

Met ingang van het nieuwe seizoen gaat de KNVB de aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen wijzigen. De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen verdwijnen. Hiervoor in de plaats komen de internationaal gebruikelijke aanduidingen, zoals in onderstaand schema.
oude teambenaming nieuwe teamaanduiding
A-junioren JO19 (Jeugd onder 19 jaar)
B-junioren JO17 (Jeugd onder 17 jaar)
C-junioren JO15 (Jeugd onder 15 jaar)
D-pupillen JO13 (Jeugd onder 13 jaar)
E-pupillen JO11 (Jeugd onder 11 jaar)
F-pupillen JO9 (Jeugd onder 9 jaar)
(Mini) F-pupillen JO7 (Jeugd onder 7 jaar)
C-junioren worden dus bijvoorbeeld Onder 15 (O15). Dit was altijd al de leeftijdsgrens van de C-junioren. Feitelijk verandert er dus niets. C1 wordt O15-1.

J staat voor jeugdcompetitie
Nieuw is ook de toevoeging van een J in de aanduidingen voor de jeugd. Niet de J van jongens, maar de J van jeugd. Jeugdklassen waarin zowel jongens als meiden gezamenlijk in één team of als teams tegen elkaar kunnen uitkomen. Naast deze gemengde jeugdcompetities komt er, net als nu, bij een aantal leeftijdsgroepen ook een specifieke meidencompetitie, die wordt aangeduid met een M in plaats van een J