Sander Volkerink nieuwe hoofdtrainer Vrouwen 1, seizoen 2026-2027

Verheugd delen wij u/jullie mede dat wij voor het seizoen 2026-2027 een overeenstemming hebben bereikt met Sander Volkerink als hoofdtrainer van onze Vrouwen 1.

Na gesprekken tussen Sander met de TC en een daarop volgend gesprek waarbij Sander met speelsters en leidster heeft gesproken, zijn wij tot conclusie gekomen dat wij als vereniging graag het nieuwe seizoen 2026-2027met Sander willen aangaan en gelukkig hij ook met ons.

Sander, met zijn 57 jaar, heeft als trainer ruim ervaring op dit vakgebied. Begonnen als jeugd- en seniorentrainer bij de plaatselijke voetbalverenigingen ASC’62 te Dalfsen en SV Dalfsen, heeft hij in 2017 de overstap gemaakt naar het vrouwenvoetbal. Eerst 3 seizoenen bij OZC te Ommen, daarna 4 seizoenen bij Blauw-Wit te Holten en de afgelopen 2 seizoenen bij De Tukkers te Albergen. Zo gezegd, aan ervaring dus geen gebrek.

Vanuit zijn eigen ervaringen gaf Sander aan v.v. Bergentheim te hebben leren kennen als een warme club en, zijn Bergentheimse tegenstandsters, als goede voetbalsters die altijd volle bak de strijd aangaan.

Hij kijkt er enorm naar uit om met de groep aan de slag te gaan en onderdeel uit te maken van onze vereniging.

Dit klinkt ons uiteraard als muziek in de oren en willen Sander alvast veel succes en plezier wensen bij de v.v. Bergentheim!

Namens de TC.