Stand

Bergentheim 1 - 3e klasse 16

Positie Team W G V D P
1 DVC Dedemsvaart 2 (futsal) 16 2 2 149 50
2 HHC Hardenberg 2 15 4 3 154 49
3 Gramsbergen 4 12 2 8 133 38
4 Gramsbergen 2 11 4 7 158 37
5 HHC Hardenberg 4 11 3 8 131 36
6 ZVO/De Herberg 1 11 1 10 94 34
7 ZVO/De Herberg 2 10 1 11 113 31
8 Bergentheim 1 9 1 12 109 28
9 Gramsbergen 3 7 2 13 112 23
10 Bruchterveld 1 6 4 12 81 22
11 HHC Hardenberg 3 5 0 16 67 15
12 HHC Hardenberg 5 4 2 15 77 14

Bergentheim 1 - Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 146

Positie Team W G V D P
1 Bergentheim 1 0 0 0 0 0

Bergentheim 1 - Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1

Positie Team W G V D P
1 Juliana '31 3 1 0 0 21 3
2 VIOD 1 1 0 0 11 3
3 SC Nowruz 3 1 0 0 10 3
4 DVC Dedemsvaart 2 (futsal) 1 0 0 11 3
5 Heracles Almelo Futsal 7 1 0 0 10 3
6 SC Nowruz 5 1 0 0 10 3
7 Turkse Kracht 2 1 0 0 7 3
8 Excelsior '31 7 1 0 0 6 3
9 ZVV Twente 2 1 0 0 6 3
10 HHC Hardenberg 2 1 0 0 10 3
11 't Peeske 2 1 0 0 9 3
12 Excelsior '31 8 1 0 0 5 3
13 Gramsbergen 3 1 0 0 8 3
14 SML 1 1 0 0 8 3
15 ZVV Dynamo Lelystad 2 1 0 0 8 3
16 Heracles Almelo Futsal 9 1 0 0 7 3
17 Sportclub Bemmel Zaal 1 1 0 0 6 3
18 SV Putten 5 1 0 0 4 3
19 Union 1 1 0 0 7 3
20 ZVV Haantje 3 1 0 0 6 3
21 Sportclub Olympic 3 1 0 0 6 3
22 Victoria Boys 1 1 0 0 6 3
23 ZVV Haantje 2 1 0 0 5 3
24 Beuningse Boys 1 1 0 0 4 3
25 Futsal Anouel Zutphen 1 1 0 0 4 3
26 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 1 0 0 4 3
27 Colmschate '33 2 1 0 0 7 3
28 EZC '84 2 1 0 0 6 3
29 Turkse Kracht 3 1 0 0 6 3
30 Wilhelminaschool 1 1 0 0 6 3
31 Bergentheim 1 1 0 0 3 3
32 sc Genemuiden/ BONTHUIS VAARTJES MAKELAARS 1 1 0 0 3 3
33 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2 1 0 0 6 3
34 FC Jugador 3 1 0 0 5 3
35 ‘t Harde / Mode- en Sporthuis Ten Cate 1 1 0 0 5 3
36 Heracles Almelo Futsal 12 1 0 0 4 3
37 Orion 1 1 0 0 4 3
38 Turkse Kracht 4 1 0 0 4 3
39 csv Apeldoorn 4 1 0 0 3 3
40 SV Putten 2 1 0 0 3 3
41 Veensche Boys 8 1 0 0 3 3
42 SC Nowruz 9 1 0 0 5 3
43 De Gastronoom Arnhem 1 1 0 0 4 3
44 SC Nowruz 4 1 0 0 3 3
45 ZVV Dynamo Lelystad 6 1 0 0 2 3
46 csv Apeldoorn 3 0 0 0 0 0
47 Blauw Wit '66 2 0 0 1 5 0
48 Jonge Kracht 1 0 0 1 4 0
49 DAVO 1 0 0 1 3 0
50 FC Jugador 2 0 0 1 2 0
51 Exstudiantes Zwolle 1 0 0 1 5 0
52 ZVV Sparta Nijkerk 2 0 0 1 4 0
53 ZVO/De Herberg 1 0 0 1 4 0
54 Drienerlo 3 0 0 1 3 0
55 LZVV/MSML.NL 4 0 0 1 3 0
56 Morado CF 2 0 0 1 3 0
57 FC Bordkrijt 5 0 0 1 2 0
58 SP Teuge 1 0 0 1 2 0
59 Walk Inn Boys 2 0 0 1 2 0
60 FC RDC 3 0 0 1 5 0
61 Excelsior '31 5 0 0 1 4 0
62 Heracles Almelo Futsal 6 0 0 1 4 0
63 SV Putten 6 0 0 1 4 0
64 ZVH 1 0 0 1 1 0
65 ZVO/De Herberg 2 0 0 1 1 0
66 Quick 1888 2 0 0 1 4 0
67 AHB 2 0 0 1 3 0
68 csv Apeldoorn 5 0 0 1 3 0
69 Zavodo 76 2 0 0 1 3 0
70 ZVV Sparta Nijkerk 6 0 0 1 2 0
71 ZVV Beuningen 1 0 0 1 1 0
72 Blauw Wit 1 0 0 1 1 0
73 FC Gonemo 2 0 0 1 1 0
74 Hardenberg '85 2 0 0 1 4 0
75 Sportclub Olympic 9 0 0 1 4 0
76 Watergoor 1 0 0 1 4 0
77 HHC Hardenberg 9 0 0 1 3 0
78 Brakkenstein 2 0 0 1 2 0
79 FC Foppen 3 - EHD Automotive 0 0 1 0 0
80 Gramsbergen 1 0 0 1 5 0
81 FC Dinxperlo 1 0 0 1 4 0
82 Heracles Almelo Futsal 14 0 0 1 0 0
83 EBZV '85 1 0 0 1 4 0
84 Victoria Boys 2 0 0 1 4 0
85 SC Nowruz 7 0 0 1 1 0
86 Heracles Almelo Futsal 8 0 0 1 0 0
87 Heracles Almelo Futsal 4 0 0 1 0 0
88 Voorwaarts V. 1 0 0 1 4 0
89 Turkse Kracht 5 0 0 1 1 0
90 Sportclub Olympic 13 0 0 1 1 0
91 FC Tinnegieter 5 0 0 1 7 0

Bergentheim 1 - Mannen Zaal beker recreatie 4e ronde Groep 1 1

Positie Team W G V D P
1 ZVV Dynamo Lelystad 2 1 0 0 11 3
2 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 1 0 0 9 3
3 Turkse Kracht 4 1 0 0 11 3
4 Futsal Anouel Zutphen 1 1 0 0 9 3
5 SV Putten 2 1 0 0 7 3
6 Wilhelminaschool 1 1 0 0 9 3
7 SC Nowruz 9 1 0 0 9 3
8 ZVV Twente 2 1 0 0 9 3
9 Heracles Almelo Futsal 7 1 0 0 7 3
10 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2 1 0 0 7 3
11 Gramsbergen 3 1 0 0 7 3
12 SC Nowruz 3 1 0 0 5 3
13 Union 1 1 0 0 5 3
14 Veensche Boys 8 1 0 0 7 3
15 csv Apeldoorn 4 1 0 0 6 3
16 SC Nowruz 4 1 0 0 6 3
17 Sportclub Olympic 3 1 0 0 6 3
18 De Gastronoom Arnhem 1 1 0 0 16 3
19 Colmschate '33 2 1 0 0 4 3
20 SC Nowruz 5 1 0 0 4 3
21 ZVV Haantje 2 1 0 0 3 3
22 ZVV Dynamo Lelystad 6 1 0 0 3 3
23 Juliana '31 3 0 0 0 0 0
24 sc Genemuiden/ BONTHUIS VAARTJES MAKELAARS 1 0 0 1 3 0
25 Sportclub Bemmel Zaal 1 0 0 1 15 0
26 csv Apeldoorn 3 0 0 1 3 0
27 Excelsior '31 8 0 0 1 3 0
28 EZC '84 2 0 0 1 2 0
29 FC Jugador 3 0 0 1 5 0
30 SML 1 0 0 1 4 0
31 Turkse Kracht 3 0 0 1 4 0
32 VIOD 1 0 0 1 4 0
33 HHC Hardenberg 2 0 0 1 6 0
34 Victoria Boys 1 0 0 1 6 0
35 DVC Dedemsvaart 2 (futsal) 0 0 1 4 0
36 Heracles Almelo Futsal 9 0 0 1 4 0
37 ZVV Haantje 3 0 0 1 4 0
38 Orion 1 0 0 1 2 0
39 Turkse Kracht 2 0 0 1 2 0
40 Heracles Almelo Futsal 12 0 0 1 4 0
41 Excelsior '31 7 0 0 1 5 0
42 't Peeske 2 0 0 1 3 0
43 ‘t Harde / Mode- en Sporthuis Ten Cate 1 0 0 1 1 0
44 Bergentheim 1 0 0 1 1 0
45 SV Putten 5 0 0 1 0 0