Wedstrijdverslag Bergentheim 1 tegen DES 1
Penaltybokaal groot succes
Oproep voor ateliers Koningsbergerschool
VOLGENDE WEDSTRIJD:

1 januari 1970 | 00:00

Tussenstand TOTO




1 Joanne Poel310
2 Zwaantje Withaar300
3 Hans Pullen290
4Sjoerd Boersma275
Bekijk alle scores

Wedstrijden

woensdag 5 oktober
Bergentheim 1 - DVC Dedemsvaart 3 19:00
Vroomshoopse Boys MO15-1 - Bergentheim MO15-1 19:30
Reutum JO17-1JM - Bergentheim JO17-1JM 19:30
vrijdag 7 oktober
SVV '56 VR25+1 - Bergentheim VR25+1 20:00
zaterdag 8 oktober
v.v. Hellendoorn MO11-1 - Bergentheim MO11-1 08:30
Lemelerveld JO11-2JM - Bergentheim JO11-1 08:45
Bergentheim JO12-1 - Nieuwleusen SV JO12-1 09:00
Bergentheim JO9-1 - Hardenberg '85 JO9-1JM 09:00
USV JO8-1JM - Bergentheim JO8-1 09:00
PH MO13-1 (9-tal) - Bergentheim MO13-1 (9-tal) 09:00
Bergentheim JO11-2 - JCLE JO11-1 09:00
DVC Dedemsvaart JO8-4JM - Bergentheim JO8-2 10:00
Bergentheim JO15-1 - DKB JO15-1 10:00
Bergentheim JO19-1 - F.C. Ommen JO19-2 10:45
zaterdag 1 oktober
Bergentheim 4 - SVV '56 2 7 - 2
Bergentheim 7 - DETO 9 6 - 3
Hardenberg '85 VR1 - Bergentheim VR2 2 - 4
DTS '35 Ede VR2 - Bergentheim VR1 0 - 10
Marienberg JO19-1 - Bergentheim JO19-1 2 - 9
Bergentheim JO17-1JM - HHC Hardenberg JO17-3 3 - 0
Bergentheim JO15-2 - Vroomshoopse Boys JO15-2 3 - 3
Bergentheim MO13-1 (9-tal) - ST: Juventa'12/SVZW MO13-3 6 - 0
Bergentheim JO13-1 - Vilsteren JO13-1JM 3 - 5
Bergentheim JO12-1 - Hardenberg '85 JO12-1JM 4 - 2
Oranje Nassau MO11-1 - Bergentheim MO11-1 5 - 4
maandag 26 september
HHC Hardenberg 4 - Bergentheim 1 4 - 3
zaterdag 24 september
HHC Hardenberg 8 - Bergentheim 3 3 - 0
SC Lutten 4 - Bergentheim 6 4 - 2

Bergentheim JO12-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Nieuwleusen SV JO12-1 4 0 1 38 12
2 Hardenberg '85 JO12-1JM 4 0 1 27 12
3 Bergentheim JO12-1 4 0 1 22 12
4 Gramsbergen JO12-1JM 3 0 2 26 9
5 ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1 2 1 2 22 7
6 DKB JO12-1 1 0 4 22 3
7 DVC Dedemsvaart JO12-2 1 0 4 14 3
8 HHC Hardenberg JO12-2 0 1 4 12 1

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 Rigtersbleek 1 2 0 0 12 6
2 v.v. Hellendoorn 1 2 0 0 7 6
3 De Esch 1 1 1 0 4 4
4 Daarlerveen 1 1 1 0 3 4
5 Wilhelminaschool 1 1 0 0 5 3
6 Bergentheim 1 1 0 0 2 3
7 SVVN 1 1 0 1 6 3
8 Bruchterveld 1 1 0 1 2 3
9 Juventa '12 1 1 0 1 4 3
10 DES 1 0 0 2 0 0
11 ATC '65 1 0 0 2 3 0
12 Kloosterhaar 1 0 0 2 2 0
13 Marienberg 1 0 0 2 1 0

Bergentheim 3

5e klasse

W G V D P
1 F.C. Ommen 6 2 0 0 5 6
2 DKB 2 2 0 0 5 6
3 DVC Dedemsvaart 3 1 1 0 7 4
4 HHC Hardenberg 8 1 1 0 6 4
5 EMMS 2 1 1 0 6 4
6 Berkum 8 0 1 0 2 1
7 Nieuwleusen SV 5 0 1 0 0 1
8 HTC 6 0 1 1 1 1
9 HHC Hardenberg 9 0 0 1 3 0
10 USV 2 0 0 1 0 0
11 Nieuwleusen SV 4 0 0 2 2 0
12 Bergentheim 3 0 0 2 1 0

Bergentheim 4

5e klasse

W G V D P
1 DETO 4 2 0 0 12 6
2 Voorwaarts V. 3 2 0 0 5 6
3 F.C. Ommen 7 1 1 0 10 4
4 Bergentheim 4 1 0 0 7 3
5 Daarlerveen 2 1 0 1 7 3
6 HHC Hardenberg 10 1 0 1 6 3
7 Den Ham 4 0 1 0 1 1
8 HHC Hardenberg 11 0 1 1 3 1
9 Gramsbergen 4 0 1 1 5 1
10 SP Daarle 2 0 1 1 4 1
11 SVV '56 2 0 1 1 4 1
12 Bruchterveld 3 0 0 2 2 0

Bergentheim 5

6e klasse

W G V D P
1 Lemele 2 1 1 0 8 4
2 HHC Hardenberg 14 1 1 0 2 4
3 Bergentheim 5 1 0 0 2 3
4 Bergentheim 7 1 0 1 7 3
5 Den Ham 6 1 0 1 7 3
6 Hardenberg '85 5 1 0 1 5 3
7 DOS '37 7 1 0 1 5 3
8 Marienberg 3 1 0 1 3 3
9 ASV '57 6 0 2 0 2 2
10 Sportlust Vroomshoop 2 0 0 0 0 0
11 HHC Hardenberg 16 0 0 1 1 0
12 DETO 9 0 0 2 3 0

Bergentheim 6

6e klasse

W G V D P
1 Gramsbergen 5 2 0 0 12 6
2 SC Lutten 4 2 0 0 7 6
3 F.C. Ommen 10 2 0 0 6 6
4 F.C. Ommen 8 1 1 0 7 4
5 Marienberg 4 1 0 0 3 3
6 Vroomshoopse Boys 4 1 0 1 8 3
7 DVC Dedemsvaart 4 1 0 1 5 3
8 HHC Hardenberg 15 0 1 1 3 1
9 Hardenberg '85 6 0 0 1 0 0
10 Bergentheim 6 0 0 2 2 0
11 HHC Hardenberg 12 0 0 2 3 0
12 SC Lutten 3 0 0 2 0 0

Bergentheim 7

6e klasse

W G V D P
1 Lemele 2 1 1 0 8 4
2 HHC Hardenberg 14 1 1 0 2 4
3 Bergentheim 5 1 0 0 2 3
4 Bergentheim 7 1 0 1 7 3
5 Den Ham 6 1 0 1 7 3
6 Hardenberg '85 5 1 0 1 5 3
7 DOS '37 7 1 0 1 5 3
8 Marienberg 3 1 0 1 3 3
9 ASV '57 6 0 2 0 2 2
10 Sportlust Vroomshoop 2 0 0 0 0 0
11 HHC Hardenberg 16 0 0 1 1 0
12 DETO 9 0 0 2 3 0

Bergentheim JO13-1

4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 HHC Hardenberg JO13-2JM 3 0 1 14 9
2 Vilsteren JO13-1JM 3 0 1 13 9
3 Gramsbergen JO13-2JM 1 2 1 9 5
4 Bergentheim JO13-1 1 1 2 8 4
5 JCLE JO13-2 0 1 3 8 1

Bergentheim JO15-1

1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 DETO JO15-1 5 0 0 32 15
2 SJO FC Coevorden JO15-1JM 4 0 1 13 12
3 Bergentheim JO15-1 2 0 2 6 6
4 DVC Dedemsvaart JO15-2 2 0 3 13 6
5 DKB JO15-1 0 0 3 4 0
6 Den Ham JO15-2JM 0 0 4 2 0

Bergentheim JO15-2

3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 SVZW JO15-1 5 0 0 52 15
2 Vroomshoopse Boys JO15-2 3 1 1 13 10
3 Marienberg JO15-1JM 2 1 2 17 7
4 DETO JO15-2 1 2 2 7 5
5 HHC Hardenberg JO15-3 1 0 4 12 3
6 Bergentheim JO15-2 0 2 3 10 2

Bergentheim JO17-1JM

2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 DKB JO17-1 4 0 0 25 12
2 JCLE JO17-1 3 0 0 12 9
3 De Tukkers JO17-1 2 1 2 18 7
4 Reutum JO17-1JM 1 1 1 6 4
5 Bergentheim JO17-1JM 1 0 3 6 3
6 HHC Hardenberg JO17-3 0 0 5 2 0

Bergentheim JO19-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 Bergentheim JO19-1 3 1 0 26 10
2 De Zweef JO19-1 3 1 1 17 10
3 Lemele JO19-1 3 0 2 11 9
4 F.C. Ommen JO19-2 2 0 2 8 6
5 Marienberg JO19-1 1 0 3 5 3
6 HHC Hardenberg JO19-3 0 0 4 5 0

Bergentheim JO8-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO8-2

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO11-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Lemelerveld JO11-2JM 5 0 0 31 15
2 Bergentheim JO11-1 4 0 0 26 12
3 HHC Hardenberg JO11-2 3 0 2 24 9
4 SJO FC Dalfsen JO11-2 3 0 2 19 9
5 Nieuwleusen SV JO11-2 1 2 2 21 5
6 Lemele JO11-1JM 1 0 4 21 3
7 F.C. Ommen MO11-1 0 1 3 12 1
8 DVC Dedemsvaart JO11-2 0 1 4 8 1

Bergentheim JO11-2

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 JCLE JO11-1 5 0 0 37 15
2 Bergentheim JO11-2 5 0 0 35 15
3 Kloosterhaar JO11-1JM 2 2 1 30 8
4 Langeveen JO11-1 2 0 3 24 6
5 F.C. Ommen JO11-3JM 1 2 2 20 5
6 DKB JO11-1JM 1 1 3 14 4
7 HHC Hardenberg JO11-3 1 1 3 7 4
8 Gramsbergen JO11-2 0 0 5 8 0

Bergentheim MO11-1

1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Hardenberg '85 MO11-1 5 0 0 91 15
2 Gramsbergen MO11-1 4 0 1 38 12
3 v.v. Hellendoorn MO11-1 2 0 2 21 6
4 Oranje Nassau MO11-1 2 0 2 11 6
5 Bergentheim MO11-1 1 0 4 12 3
6 ST: Juventa'12/SVZW MO11-1 0 0 5 8 0

Bergentheim MO13-1 (9-tal)

2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

W G V D P
1 Elim MO13-1 (9-tal) 5 0 0 44 15
2 ST: Juventa'12/SVZW MO13-2 3 1 1 32 10
3 PH MO13-1 (9-tal) 3 0 1 18 9
4 Bergentheim MO13-1 (9-tal) 3 0 2 20 9
5 DOS '37 MO13-1 (9-tal) 2 1 1 17 7
6 Luctor Et Emergo MO13-1 (9-tal) 1 0 4 20 3
7 ST: Juventa'12/SVZW MO13-3 0 1 4 1 1
8 Oranje Nassau MO13-2 0 1 4 3 1

Bergentheim VR1

2e klasse

W G V D P
1 SDC Putten VR1 2 0 0 12 6
2 Gramsbergen VR1 2 0 0 9 6
3 Bergentheim VR1 1 1 0 11 4
4 De Treffers VR1 1 0 1 8 3
5 GVVV VR1 1 0 1 4 3
6 DVS'33 Ermelo VR1 1 0 1 3 3
7 Colmschate '33 VR1 1 0 1 5 3
8 De Zweef VR1 1 0 1 4 3
9 HHC Hardenberg VR1 0 1 1 2 1
10 ASC '62 VR1 0 0 1 0 0
11 DTS '35 Ede VR2 0 0 1 0 0
12 Blauw Geel '55 VR1 0 0 2 5 0

Bergentheim VR2

4e klasse

W G V D P
1 Bergentheim VR2 1 1 0 5 4
2 DETO VR1 1 1 0 5 4
3 EDON VR1 1 0 0 8 3
4 Marienberg VR1 1 0 0 6 3
5 DVC Dedemsvaart VR1 1 0 0 1 3
6 F.C. Ommen VR2 1 0 1 5 3
7 SVI VR1 0 2 0 4 2
8 ZAC VR2 0 1 0 2 1
9 Gramsbergen VR2 0 1 1 7 1
10 SVZW VR1 0 0 0 0 0
11 HHC Hardenberg VR3 0 0 2 3 0
12 Hardenberg '85 VR1 0 0 2 7 0

Bergentheim VR3

5e klasse

W G V D P
1 Den Ham VR2 2 0 0 15 6
2 v.v. Hellendoorn VR3 2 0 0 10 6
3 Vroomshoopse Boys VR1 1 0 0 2 3
4 MVV '69 VR1 1 0 1 4 3
5 ST: EMMS/SC Lutten VR2 1 0 1 3 3
6 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 1 0 1 5 3
7 Marienberg VR2 0 1 1 4 1
8 Excelsior '31 VR1 0 1 1 3 1
9 DOS '37 VR1 0 0 0 0 0
10 Oranje Nassau VR2 0 0 0 0 0
11 Bergentheim VR3 0 0 1 0 0
12 HHC Hardenberg VR4 0 0 2 0 0

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 DVC Dedemsvaart 2 4 0 0 30 12
2 DVC Dedemsvaart 4 3 0 0 24 9
3 HHC Hardenberg 2 3 0 0 27 9
4 HHC Hardenberg 4 3 0 0 20 9
5 Bergentheim 1 3 0 1 13 9
6 Gramsbergen 5 1 1 1 14 4
7 DVC Dedemsvaart 3 1 0 1 8 3
8 Gramsbergen 3 1 0 2 9 3
9 Bruchterveld 1 0 1 2 5 1
10 ZVO/De Herberg 2 0 0 2 6 0
11 HHC Hardenberg 3 0 0 2 5 0
12 Gramsbergen 2 0 0 3 12 0
13 Gramsbergen 4 0 0 5 18 0

Bergentheim 2

4e klasse

W G V D P
1 Hardenberg '85 2 3 0 0 23 9
2 HHC Hardenberg 6 3 0 0 18 9
3 Bruchterveld 2 2 1 0 12 7
4 HHC Hardenberg 7 1 0 1 7 3
5 Marienberg 1 1 0 1 11 3
6 ZVO/De Herberg 5 1 0 1 6 3
7 HHC Hardenberg 10 1 0 3 11 3
8 Voorwaarts V. 2 0 1 0 4 1
9 Bergentheim 2 0 0 2 6 0
10 Marienberg 2 0 0 2 3 0
11 Hardenberg '85 1 0 0 2 6 0