Veldslag tussen 7e & 5e eindigt onbeslist
Voorbeschouwing: 7e tegen 5e. Een kelderklasse clash
Bergentheim verliest van Daalerveen.
VOLGENDE WEDSTRIJD:
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1
8 februari 2023 | 19:00

Tussenstand TOTO




1 Clemens Gerrits145
2 Bennie Altena125
3 Adriaan Bril110

Dennis Lozeman110
Bekijk alle scores

Wedstrijden

woensdag 8 februari
Bergentheim 1 - Bruchterveld 1 19:00
HHC Hardenberg VR25+1 - Bergentheim VR25+1 20:15
zaterdag 11 februari
Nieuwleusen SV JO11-2 - Bergentheim JO11-1 08:30
Bergentheim JO11-2 - Kloosterhaar JO11-1JM 09:00
Bergentheim JO9-1 - SVV '56 JO9-1 09:00
HHC Hardenberg JO9-2 - Bergentheim JO9-2 09:00
Bergentheim JO8-1 - Nieuwleusen SV JO8-1 09:00
SJO FC Dalfsen MO11-1 - Bergentheim MO11-1 09:00
Bergentheim JO12-1 - Tukkers De JO12-1JM 09:00
Marienberg JO13-1JM - Bergentheim JO13-1 09:15
Kloosterhaar JO8-1 - Bergentheim JO8-2 09:30
Bergentheim MO13-1 (9-tal) - Olympia'28 MO13-1 10:30
Bergentheim JO17-1JM - Daarlerveen JO17-1 10:30
Bergentheim JO15-2 - v.v. Hellendoorn JO15-2 10:30
zaterdag 4 februari
HHC Hardenberg VR1 - Bergentheim VR1 0 - 1
Bergentheim JO19-1 - ST: SC Balkbrug/Avereest JO19-1 4 - 3
Vilsteren JO11-1JM - Bergentheim JO11-2 10 - 3
PH JO17-2 - Bergentheim JO17-1JM 6 - 0
SJO FC Coevorden MO13-1 - Bergentheim MO13-1 (9-tal)
Bergentheim JO13-1 - Nieuwleusen SV JO13-2 2 - 1
zaterdag 28 januari
Bergentheim 5 - Marienberg 3 4 - 1
Bergentheim VR2 - Marienberg VR1 3 - 1
Bergentheim MO13-1 (9-tal) - SJO JVZ MO13-1 3 - 6
Bergentheim JO11-2 - SVV '56 JO11-1 6 - 2
zaterdag 21 januari
Bergentheim VR3 - ST: EMMS/SC Lutten VR2 2 - 2
Bergentheim MO15-1 - Nieuwleusen SV MO15-1 2 - 0
De Weide MO13-1 (9-tal) - Bergentheim MO13-1 (9-tal) 1 - 2
Vroomshoopse Boys JO11-3JM - Bergentheim JO11-2 7 - 5

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 Rigtersbleek 1 11 1 1 47 34
2 v.v. Hellendoorn 1 8 2 3 47 26
3 Daarlerveen 1 6 4 3 31 22
4 Bruchterveld 1 7 0 6 22 21
5 Juventa '12 1 6 2 5 29 20
6 SVVN 1 6 2 5 29 20
7 ATC '65 1 6 1 6 32 19
8 De Esch 1 5 4 4 24 19
9 Wilhelminaschool 1 4 5 4 29 17
10 Bergentheim 1 3 4 5 16 13
11 Marienberg 1 4 1 8 17 13
12 DES 1 2 1 10 13 7
13 Kloosterhaar 1 2 1 10 20 7

Bergentheim 3

5e klasse

W G V D P
1 F.C. Ommen 6 9 0 1 39 27
2 EMMS 2 7 2 2 39 23
3 Nieuwleusen SV 5 7 0 3 26 21
4 Nieuwleusen SV 4 6 2 2 34 20
5 DKB 2 5 2 4 21 17
6 DVC Dedemsvaart 3 3 3 4 21 12
7 HHC Hardenberg 8 3 2 4 33 11
8 HHC Hardenberg 9 3 1 5 23 10
9 Berkum 8 2 2 6 17 8
10 Bergentheim 3 2 0 8 9 6
11 USV 2 1 0 9 6 3

Bergentheim 4

5e klasse

W G V D P
1 DETO 4 10 1 0 44 31
2 Bergentheim 4 8 1 2 33 25
3 Voorwaarts V. 3 7 0 1 31 21
4 HHC Hardenberg 10 5 2 3 26 17
5 Gramsbergen 4 4 3 4 23 15
6 F.C. Ommen 7 3 4 4 38 13
7 Den Ham 4 3 4 5 20 13
8 SP Daarle 2 3 2 5 21 11
9 Daarlerveen 2 3 1 6 20 10
10 HHC Hardenberg 11 3 1 8 21 10
11 SVV '56 2 2 2 7 17 8
12 Bruchterveld 3 1 3 7 12 6

Bergentheim 5

6e klasse

W G V D P
1 Hardenberg '85 5 10 1 1 52 31
2 DOS '37 7 7 3 2 40 24
3 Lemele 2 6 3 3 33 21
4 Bergentheim 5 6 2 4 27 20
5 Sportlust Vroomshoop 2 6 1 3 30 19
6 ASV '57 6 5 3 3 28 18
7 HHC Hardenberg 14 4 2 5 23 14
8 HHC Hardenberg 16 4 1 6 32 13
9 Den Ham 6 4 0 7 18 12
10 Marienberg 3 2 2 7 20 8
11 Bergentheim 7 2 1 8 19 7
12 DETO 9 1 3 8 28 6

Bergentheim 6

6e klasse

W G V D P
1 SC Lutten 4 9 1 1 46 28
2 DVC Dedemsvaart 4 8 0 3 44 24
3 Gramsbergen 5 7 1 4 46 22
4 Marienberg 4 7 0 4 25 21
5 F.C. Ommen 8 6 3 2 29 21
6 F.C. Ommen 10 5 1 4 22 16
7 Hardenberg '85 6 4 3 4 14 15
8 Vroomshoopse Boys 4 3 2 6 35 11
9 HHC Hardenberg 15 3 2 6 25 11
10 Bergentheim 6 3 1 7 26 10
11 HHC Hardenberg 12 3 0 6 23 9
12 SC Lutten 3 0 0 11 8 0

Bergentheim 7

6e klasse

W G V D P
1 Hardenberg '85 5 10 1 1 52 31
2 DOS '37 7 7 3 2 40 24
3 Lemele 2 6 3 3 33 21
4 Bergentheim 5 6 2 4 27 20
5 Sportlust Vroomshoop 2 6 1 3 30 19
6 ASV '57 6 5 3 3 28 18
7 HHC Hardenberg 14 4 2 5 23 14
8 HHC Hardenberg 16 4 1 6 32 13
9 Den Ham 6 4 0 7 18 12
10 Marienberg 3 2 2 7 20 8
11 Bergentheim 7 2 1 8 19 7
12 DETO 9 1 3 8 28 6

Bergentheim JO11-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Lemelerveld JO11-2JM 6 0 0 32 18
2 Bergentheim JO11-1 5 0 1 36 15
3 SJO FC Dalfsen JO11-2 4 0 2 29 12
4 HHC Hardenberg JO11-2 3 0 3 28 9
5 Nieuwleusen SV JO11-2 2 2 2 27 8
6 Lemele JO11-1JM 2 0 4 28 6
7 DVC Dedemsvaart JO11-2 0 1 5 10 1
8 F.C. Ommen MO11-1 0 1 5 16 1

Bergentheim JO11-2

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 JCLE JO11-1 5 1 0 39 16
2 Bergentheim JO11-2 5 1 0 37 16
3 Kloosterhaar JO11-1JM 2 2 2 32 8
4 F.C. Ommen JO11-3JM 2 2 2 31 8
5 DKB JO11-1JM 2 1 3 17 7
6 HHC Hardenberg JO11-3 2 1 3 10 7
7 Langeveen JO11-1 2 0 4 26 6
8 Gramsbergen JO11-2 0 0 6 12 0

Bergentheim JO12-1

2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Hardenberg '85 JO12-1JM 5 0 1 38 15
2 Nieuwleusen SV JO12-1 4 1 1 42 13
3 Bergentheim JO12-1 4 1 1 26 13
4 Gramsbergen JO12-1JM 4 0 2 31 12
5 ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1 2 1 3 22 7
6 DKB JO12-1 2 0 4 29 6
7 DVC Dedemsvaart JO12-2 1 0 5 16 3
8 HHC Hardenberg JO12-2 JM 0 1 5 14 1

Bergentheim JO13-1

4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 HHC Hardenberg JO13-2JM 3 0 1 14 9
2 Vilsteren JO13-1JM 3 0 1 13 9
3 Gramsbergen JO13-2JM 1 2 1 9 5
4 Bergentheim JO13-1 1 1 2 8 4
5 JCLE JO13-2 0 1 3 8 1

Bergentheim JO15-1

1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 DETO JO15-1d 5 0 0 32 15
2 SJO FC Coevorden JO15-1JM 4 0 1 13 12
3 Bergentheim JO15-1 3 0 2 10 9
4 DVC Dedemsvaart JO15-2 2 0 3 13 6
5 DKB JO15-1 1 0 4 9 3
6 Den Ham JO15-2JM 0 0 5 2 0

Bergentheim JO15-2

3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 SVZW JO15-1 5 0 0 52 15
2 Vroomshoopse Boys JO15-2 3 1 1 13 10
3 Marienberg JO15-1JM 2 1 2 17 7
4 DETO JO15-2 1 2 2 7 5
5 HHC Hardenberg JO15-3 1 0 4 12 3
6 Bergentheim JO15-2 0 2 3 10 2

Bergentheim JO17-1JM

2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 DKB JO17-1 3 0 0 23 9
2 Reutum JO17-1JM 2 0 1 8 6
3 Bergentheim JO17-1JM 1 0 2 6 3
4 De Tukkers JO17-1 0 0 0 0 0
5 HHC Hardenberg JO17-3 0 0 3 2 0

Bergentheim JO19-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

W G V D P
1 Bergentheim JO19-1 4 1 0 33 13
2 De Zweef JO19-1 3 1 1 17 10
3 Lemele JO19-1 3 0 2 11 9
4 F.C. Ommen JO19-2 2 0 3 9 6
5 Marienberg JO19-1 1 1 3 8 4
6 HHC Hardenberg JO19-3 0 1 4 8 1

Bergentheim JO8-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO8-2

4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-1

3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P

Bergentheim JO9-2

4e klasse (3e fase)

W G V D P

Bergentheim MO11-1

1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase)

W G V D P
1 Hardenberg '85 MO11-1 6 0 0 105 18
2 Gramsbergen MO11-1 4 0 1 38 12
3 v.v. Hellendoorn MO11-1 3 0 2 27 9
4 Oranje Nassau MO11-1 2 0 3 11 6
5 Bergentheim MO11-1 1 0 5 15 3
6 ST: Juventa'12/SVZW MO11-1 0 0 5 8 0

Bergentheim MO13-1 (9-tal)

2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

W G V D P
1 Elim MO13-1 (9-tal) 6 0 0 50 18
2 ST: Juventa'12/SVZW MO13-2 4 1 1 41 13
3 DOS '37 MO13-1 (9-tal) 4 1 1 32 13
4 PH MO13-1 4 0 2 26 12
5 Bergentheim MO13-1 (9-tal) 3 0 3 23 9
6 Luctor Et Emergo MO13-1 (9-tal) 1 0 5 21 3
7 ST: Juventa'12/SVZW MO13-3 0 1 5 1 1
8 Oranje Nassau MO13-2 0 1 5 3 1

Bergentheim MO15-1

1e klasse (2e fase)

W G V D P
1 Berkum MO15-1 6 0 0 22 18
2 F.C. Ommen MO15-1 4 0 1 18 12
3 Hulzense Boys MO15-1 4 0 1 12 12
4 Bergentheim MO15-1 2 0 4 7 6
5 DETO MO15-1 2 0 4 8 6
6 SV Zwolle MO15-1 1 0 5 9 3
7 v.v. Hellendoorn MO15-1 1 0 5 6 3

Bergentheim VR1

2e klasse

W G V D P
1 Bergentheim VR1 9 3 0 40 30
2 DVS'33 Ermelo VR1 9 1 2 36 28
3 SDC Putten VR1 8 1 3 39 25
4 Gramsbergen VR1 8 0 4 47 24
5 GVVV VR1 6 3 3 25 21
6 De Zweef VR1 4 3 5 40 15
7 HHC Hardenberg VR1 4 2 6 26 14
8 ASC '62 VR1 3 4 5 18 13
9 De Treffers VR1 3 2 7 27 11
10 DTS '35 Ede VR2 4 0 8 25 9
11 Colmschate '33 VR1 1 3 8 18 6
12 Blauw Geel '55 VR1 2 0 10 17 6

Bergentheim VR2

4e klasse

W G V D P
1 EDON VR1 9 1 0 57 28
2 SVZW VR1 5 1 2 35 16
3 DETO VR1 4 4 0 22 16
4 Marienberg VR1 5 1 4 23 16
5 Bergentheim VR2 4 3 4 23 15
6 DVC Dedemsvaart VR1 3 2 5 16 11
7 F.C. Ommen VR2 3 2 5 16 11
8 SVI VR1 2 5 4 21 11
9 Hardenberg '85 VR1 3 1 6 21 10
10 HHC Hardenberg VR3 2 3 6 11 9
11 Gramsbergen VR2 2 3 6 22 9

Bergentheim VR3

5e klasse

W G V D P
1 Oranje Nassau VR2 8 2 2 52 26
2 v.v. Hellendoorn VR3 8 0 3 34 24
3 ST: EMMS/SC Lutten VR2 7 2 2 31 23
4 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 7 1 3 34 22
5 DOS '37 VR1 7 0 3 38 21
6 MVV '69 VR1 4 3 4 44 15
7 Den Ham VR2 5 0 7 44 15
8 Vroomshoopse Boys VR1 4 2 4 24 14
9 Excelsior '31 VR1 4 2 6 36 14
10 Marienberg VR2 3 1 8 26 10
11 HHC Hardenberg VR4 3 0 9 16 9
12 Bergentheim VR3 0 1 9 5 1

Bergentheim VR25+1

Poule Midweeks

W G V D P
1 SP Daarle VR25+1 6 0 3 40 18
2 HHC Hardenberg VR25+1 5 2 2 30 17
3 Bergentheim VR25+1 5 0 2 26 15
4 EMMS VR25+1 2 4 4 17 10
5 SVV '56 VR25+1 2 1 4 8 7
6 Kloosterhaar VR25+1 1 1 6 8 4

Bergentheim 1

3e klasse

W G V D P
1 DVC Dedemsvaart 4 12 3 0 120 39
2 HHC Hardenberg 2 10 1 2 86 31
3 HHC Hardenberg 4 9 0 3 100 27
4 DVC Dedemsvaart 2 8 1 4 75 25
5 Bergentheim 1 7 2 3 56 23
6 Gramsbergen 2 6 0 6 89 18
7 Gramsbergen 5 5 2 7 79 17
8 Bruchterveld 1 4 2 7 51 14
9 DVC Dedemsvaart 3 4 1 6 53 13
10 Gramsbergen 3 3 2 8 59 11
11 Gramsbergen 4 2 3 10 74 9
12 ZVO/De Herberg 2 2 2 9 62 8
13 HHC Hardenberg 3 2 1 9 39 7

Bergentheim 2

4e klasse

W G V D P
1 HHC Hardenberg 7 12 0 2 81 36
2 Bruchterveld 2 8 2 3 61 26
3 HHC Hardenberg 6 8 1 3 62 25
4 Hardenberg '85 2 7 2 4 58 23
5 Voorwaarts V. 2 5 3 4 54 18
6 Marienberg 2 5 1 4 42 16
7 HHC Hardenberg 10 3 6 5 62 15
8 Marienberg 1 5 0 9 61 15
9 Bergentheim 2 2 2 7 46 8
10 Hardenberg '85 1 2 2 10 47 8
11 ZVO/De Herberg 5 2 1 8 39 7